O nás

Věnujeme se sběratelským karetním hrám většinu svého života. Už to pro nás není jen pouhá zábava a koníček, ale i životní styl. A styl máme každý unikátní a osobitý a právě vlastní playmat nám dává další možnost se vyjádřit na venek a posouvá náš prožitek ze hry zase o kousek dál.

Nabízíme proto i Tobě možnost pustit uzdu své fantazii a pořídit si osobité podložky k oblíbeným koníčkům, aby jsi také mohl/a zažít ten pocit, že se někomu pochlubíš něčím co jsi sám vytvořil/a. Ukaž ostatním herní podložky, které nikde jinde neuvidí, protože si je sám/sama navrhneš a my je pro Tebe vyrobíme.

Kdo je za tím

Boris Hainc

Boris Hainc

Výroba+Obchod

Boris má na starost výrobu a vše další z fyzického světa. Hlavní důraz klade na kvalitu materiálu a tisku našich podložek.
Také vymýšlí jak přinést další osobité doplňky ke hrám našim zákazníkům.  Napište na boris@playmat.cz.

Josef Břehovský

Josef Břehovský

Web+Marketing

Pepa má na starost provoz eshopu, online marketing a vše další z virtuálního světa. Má rád dobře odvedenou práci bez chyb. Pokud narazíte na nějaký problém můžete jej zaslat na pepa@playmat.cz.

Máte zájem o větší objednávku, speciální nabídku nebo B2B spolupráci? Zavolejte Pepovi +420 606 792 988 nebo napište na info@playmat.cz.

Kontakty

Rychlé spojení

Tel.: +420 606 792 988

Email.: info@playmat.cz

Kancelář

Kvítková 248
760 01
Zlín

Provozovatel - Faktruace

Gamer Forge s.r.o.
U Trojáku 4646
760 05, Zlín

IČ: 19410166
DIČ: CZ19410166

cs_CZCzech